Bebek Bakıcısı | Bebek Bakıcısı İstanbul | Bakıcı Bul | Lavin Danışmanlık
1896
page-template-default,page,page-id-1896,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Bebek Bakıcısı

Tüm hizmetlerimiz firmamız garantisi altında gerçekleştirilmektedir. Bebek bakıcısı hizmetini sağlayan ekiplerimiz kusursuz ve en iyi şekilde hizmet almanız için ekip kurmuştur. Sadece seçili ve gerekli eğitimleri başarılı şekilde gerçekleştiren kişilerin bakıcı hizmeti vermesini sağlamaktayız.
Kurumsal firmadan bebeklerinize bakıcı desteği alarak sağlıklı ve aklınızın kalmayacağı süreç geçirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatı hatta kimi zaman zorunluluklar evlatlarınızın yanında olamamanıza sebep olabilmektedir. Bu sebeple bebek bakıcısı hizmeti için personel arayışına geçmiş olabilirsiniz. En iyi hizmeti almak ve evlatlarımızı güvenilir kişilere emanet etmek en doğru karar olacaktır.
Yıllardır sektörün içerisinde olmamızdan ve hali hazırda yüzlerce kişi ile hizmet veriyor olmamız ciddi bir tecrübe sahibi olduğumuz anlamına gelmektedir. Bebeklerimize bakıcı hizmeti verecek olan kişinin para için değil evlat sevgisine sahip kişi olmalıdırlar. Alacakları ücret sadece bedel olarak verilmeli fakat hizmeti verecek kişi sevgiyle bu işi yapmalıdır. Kimi zaman oyun ablası olacak kimi zaman anne şefkatiyle yaklaşacaktır.

 

 

Tecrübeli Bebek Bakıcısı

 

 

Tüm personelimiz eğitimlerini tamamlamış olup çalışma ehliyetine sahip kişilerden oluşmaktadır. Dilerseniz sizlere  5 kişiye kadar bebek bakıcısı hizmeti sağlayan kişilerin profillerini detaylı şekilde göndermekteyiz. Resimli, referans ve tecrübeleri ile paylaşmış olduğumuz profillerden seçimi kendiniz yapabilirsiniz. Bu sebeple bakıcı hizmeti alacağınız kişiyi kendinizde seçebilirsiniz.
Dilerseniz öğrenim çağına gelen çocuklarınıza ingilizce, rusça gibi diller bilen bakıcıda talep edebilirsiniz. Bu şekilde hem desteği alır hemde çocuklarınıza yabancı dil eğitimi de aldırmış olursunuz.
bebek bakıcısı
Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara