Hizmetçi | Hasta Bakıcı | Yaşlı Bakıcısı | Çocuk, Bebek Bakıcısı
1894
page-template-default,page,page-id-1894,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Hizmetçi

Hızlı ve profesyonel bir ekipten destek almak için lavin danışmanlık doğru adrestir. Profesyonel hizmetçi desteği almak ve sorunsuz bir firma ile çalışmak en doğal hakkınızdır. Günümüzde karı koca olarak çalışan sayısı eskiye nazaran çok çok fazladır. Eskiden evin babası çalışır, evin annesi ise ev işleri ile ilgilenirdi. Bizlerde bu durumları aile büyüklerimizden hatırlamaktayız. Fakat artık günümüzde şartların ciddi oranda değişmesinden ötürü tek maaş ile geçinmek gerçekten zor olmaktadır.
Sizler işte olduğunuz da eviniz için alacağınız hizmetçi desteği ile akşam evlerinize geldiğiniz de tüm ev işleri tamamlanmış olacaktır. Hizmetçi desteği ile gün içerisinde de akşam evinizde yapacak olduğunuz işleri düşünmez ve evinize geldiğinizde günün yorgunluğunu dinlenerek atabilirsiniz.

 

Günlük, Haftalık Hizmetçi

 

Danışmanlık firmamızda çalışmakta olan tüm hizmetçi ve bakıcı hizmeti veren ekip arkadaşlarımız eğitimli ve tecrübelidir. Firmamızda çalışma ehliyeti olmayan ve ehliyeti olmayan kişilere ile hizmet vermemekteyiz. Günümüzde tek kişi ile bir evin dönmesi çok zor olabiliyor. Bu sebeple karı koca beraber çalışması gerektiğini bizlerde yaşayarak biliyoruz.
Günün bütün iş stersi ile eve gelerek birde ev işleri ile uğraşmak gerçekten yorucu olabiliyor. Bu şartlar altında evinize yemekten  çamaşıra, ütüden ev temizliğine gibi bütün evinizle ilgili sorumlulukları üstleniyoruz. Her hizmetimizde olduğu gibi hizmetçi iş alanımızda da uzman ve tecrübeli kişiler ile çalışmaktayız. Sizlere yönlendirecek olduğumuz personellerin hepsinin tecrübeli ve iş alanlarında uzman olmasına özen gösteriyoruz.

 

Profesyonel Hizmetçi

 

Firmamızdan alacak olduğunuz Hasta Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı yada hizmetçi desteğinde profesyonel ekipten destek alacaksınız. Tüm personellerimiz tarafımızca eğitimleri tamamlanmış ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Lavin danışmanlık ekibini tamamiyle işini bilen, kontrollü ve çalışma ehliyeti olan kişilerden oluşmaktadır.
Sizler için tüm desteğini veren bir firma ile çalışmak ayrıcalıktır. Sizlere tek çatı altında hem bakıcı hizmeti verebiliyor hemde hizmetçi desteği alabiliyorsunuz. Bu sektörde hizmet almadan önce kesinlikle çalışacak olduğunuz firmanın referanslarını kontrol etmelisiniz. Sizlerde Bilmektesiniz ki işine disiplini olmayan ve kötü niyetli insanlarda olabilirler. Bu sebeple firmamızın kurumsal olması ve vermiş olduğumuz hizmetlerin bazıları referanslar sayfamızda mevcuttur. Bu denli basında ve medya da ünlü olan kişilere hizmet veriyor olmamız lavin danışmanlık firmasının büyüklüğünü ve kurumsallığını ortaya koymaktadır.
hizmetçi
Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara