Hakkımızda | Hasta Bakıcı | Yaşlı Bakıcısı | Çocuk, Bebek Bakıcısı
1142
page-template-default,page,page-id-1142,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Hakkımızda

Biz kocaman bir aileyiz. Hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yatılı bakıcı, hemşire ile özel bakım, refakatçi kısacası hizmet verdiğimiz her alan için ailemizi özenle oluşturduk. Mesleğinden keyif alan, eğitimli ve uzman kişiler olmasına dikkat etmenin yanı sıra insanları seven ve her bir bireye değer veren, hayata karşı umut dolu bakan kişiler olmalarına özen gösterdik. Her gün yeni bir kişinin katıldığı bu kocaman ailemiz ile keyifli bir şekilde yolumuza devam etmekten ve sizler için hizmet vermekten oldukça mutluyuz.
Mit jahrelanger Erfahrung arbeiten wir mit unserem bewussten und aufgeschlossenen Referenzpersonal zusammen, um Ihnenn den besten Service sowohl zu Hause als auch in der Krankenhausumgebung in ISTANBUL zu bieten.

Misyonumuz

 

Sağlık kişinin en değerli hazinesidir, diyerek yılların tecrübesi ile İSTANBUL’da başladığımız yaşlı bakımı, çocuk bakımı ve hasta bakımı,hizmetli işimize dört elle sarılarak siz değerli müşterilerimize alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

 

Yılların tecrübesi ile İSTANBUL’da gerek evinizde gerekse hastane ortamında sizlere en iyi hizmeti sunmak için bilinçli ve iletişime açık referanslı personellerimizle çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıp,kaliteli hizmet vererek ulusal alanda ilk tercih olmak.

 

Unser Ziel ist es die erste Wahl im nationalen Bereich zu sein, indem wir die Kundenzufriedenheit maximisieren und Qualitätsdienstleistung sowie Qualitätsservice anbieten.

Eksiksiz, titiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile her geçen gün kalıcı olduğumuz bu sektörde basamakları tırmanmaya devam ediyoruz. Zor günlerinizde ailemiz ile sizlerin yanında olmaya hazırız.

Uzun süredir çalışmakta olduğumuz lavin danışmanlık firmasından çok memnunuz. Eşimle haftanın 6 günü çalışmaktayız ama çocuk bakıcılığı konusunda aldığımız hizmetten ötürü hiç aklımız kalmıyor tekrar teşekkürler

Bilal Görür
İnsan Kaynakları Yön. 

Restoran sektöründe olduğumuz için gece geç saatlere kadar çalışmayız. Bu sebeple evimize yardımcı konusunda hizmet aldığımız lavin danışmanlık firmasına vermiş oldukları hizmetten ötürü teşekkür ederiz.

Salih Yamacı
Rest. Müdürü
 

Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara