Hasta Bakıcısı | Profesyonel Bakıcı | İstanbul Bakıcın Bizde Hizmeti
1536
page-template-default,page,page-id-1536,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Hasta Bakıcısı

Sektörün en önemli değeri olan aile sıcaklığını hissettirerek Hasta Bakıcısı hizmeti gerçekleştiriyoruz. Hasta bakıcısı olarak arama motoruna yazdığınızda bir çok hizmet veren firma göreceksiniz. Fakat bu hizmeti herkes verebilir önemli olan ise bu hizmeti hakkı ile vermektir. Ülkemizde ihtiyaç olacak tüm bakıcılık hizmetini profesyonelce ekipler yönlendirerek gerçekleştirmek her zaman ayrıcalıktır.

 

Hasta bakıcı görevi üstlenen personelimiz hastalarınıza vereceği hizmetlerden bazıları,

hasta bakıcısı

Doktor tarafından verilen ilaçların kullanılması ve takibi,
Ateş, nabız ve tansiyon günlük rutin kontrolü,
Doktor tarafından önerilen masaj ve egzersiz desteği,
Doktor tarafından önerilen yemeklerin hazırlanması ve yedirilmesi,
Hasta kıyafetlerinin yıkanması ve ütülenmesi,
Hasta kişilerin kıyafet değiştirmesine destek olmak,
Çeşitli kişisel bakımlarına destek olmak,
Gerekli ise bezleme ve sürgü yapılması,
Yürüme zorluğu çeken hastaların yürümesine destek olmak ve kullanılıyorsa tekerlekli sandalye desteği,

 

Hastalarınızın günlük hayatında yapacağı tüm gerekli ve ekstra ihtiyaçlarında hasta bakıcı olarak destek verilmektedir.
Hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda bizlere ulaşarak işinde uzman bir ekipten destek alabilirsiniz. Hastalarınıza hastanede yada evlerinizde yatılı yada gündelik bakıcı hizmeti sağlayabiliyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerden yönlendireceğimiz ekipler uzmanlık eğitimi almış kişilerdir.

 

Profesyonel Hasta Bakıcısı

 

Bizlere ulaştığınızda 3 fotoğraflı ve referanslı uzmanın bilgilerinizi sizlerle paylaşıyor ve seçimi sizlere bırakıyoruz. Daha sonra aynı gün içerisinde dönüş yaparsanız uzman kişi tarafınıza yönlendirilerek hizmete başlamaktadır. Hizmet için daima işini bilen kişileri seçerek yönlendirme sağlıyoruz.
Vaktin ne kadar değerli olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple sizlere nasıl uygun bir uzman gerekli ise portföyümüz den seçerek yönlendirme sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir olan lavin danışmanlık tecrübesi ve bilgi birikimi ile daima göreve hazırdır. İyi bir destek almak adına profesyonel ve uygun firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sadece tek bir kişiden hizmet talep etmeyerek ev, bahçe işleriniz içinde firmamızdan karı-koca da talep edebilirsiniz.

İstanbul Hasta Bakıcısı

 

Evinizde yada iş yerlerinizde ne kadar kişiye ihtiyaç duyulursa o kadar kişi sayısı gönderebilecek kişi sayımız bulunmaktadır. Şuan İstanbul da tüm semtlerine hizmet veren ekibimiz ilerleyen zamanlarda marka değerimizin artması ile tüm Türkiye’ye hizmet verecektir. İstanbul ilçelerinde hangi bölgede olursanız olun dilerseniz aynı gün Hasta Bakıcısı hizmeti alabilirsiniz.

 

İstanbul il sınırları içerisinde her noktaya hasta bakıcısı hizmeti verilmektedir.”

 

Tüm yönlendirdiğimiz personeller Hasta bakıcısı sektöründe fazlaca deneyimli ve tecrübelidir. Sizlerin telefonla bizlere ulaşması ile personel bilgileri gönderilmektedir. Sizler sorumluluklarınızı yerine getiriyorken yönlendirdiğimiz kişiler hastalarınıza aile sevgisi ile yaklaşacaktır. Hatta tabiri caizse gözü gibi bakacak olup en iyi hizmeti verecektir. Eğer sizler de profesyonel hasta bakıcı hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşarak en doğru hizmeti alabilir ve ailemize katılabilirsiniz.

 

Hiç bir zaman sizlere müşteri gözü ile bakmıyoruz. Çalışmaya başladığımız anda sizler ailemiz olarak görmekteyiz.

Hastalık sürecini en iyi şekilde atlatmak için işinin ehli hasta bakıcısı hizmeti alarak aynı gün çözüm üretebilirsiniz.

Güvenilir Hasta Bakıcı

 

Hastalık sürecinde olan ister aie büyüğünüz yada bir yakınınız tüm hasta bakım sürecinde ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Lavin danışmanlık ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde sizlere direk olarak yönlendirme yapılmamaktadır. Öncelik olarak hasta bakıcısı olarak hizmet almak istediğiniz personelden beklentiler ve talepleriniz öğrenilerek tarafınıza en uygun personel gönderimi sağlanmaktadır. Firmamızın işkur kaydı olmakta ve tüm yasal prosedürlere sahip olmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile şirketimizden bakıcı hizmeti alabilir ve süreci sorunsuz atlatabilirsiniz.

 

İstanbul ilçelerinde aktif olarak yüzlerce aileye bakıcı hizmeti sağlayan şirketimiz, tüm görevlerini başarılı ve kusursuz olarak yerine getirmektedir. İşletmemizin bu denli başarı ve ülkemizde bir çok iş adamı, sanatçıya hizmet verebiliyor olmasının sebebi ise, işimizi severek yerine getiriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. İstanbul hasta bakıcısı olarak görevlendirelecek olan personel iş öncesinde bi takım eğitim ve bilgilendirme ile işi(görevi) en iyi şekilde yerine getirmesi sağlanmaktadır. Yakınlarınızı güvenilir ve işini bilen firma ile anlaşarak rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

 • Bakım vereceği bireyin hastalığı ile ilgili bilgi edinir.
 • Kişinin gerektiği şekilde beslenmesini sağlar. Bu, birtakım durumlarda hastanın yemeğini yatağına servis etmek yahut bir masanın üzerine hazırlamak manasına gelir.
 • Hastanın enteral beslenme yoluyla, yani midesine giden bir tüp vasıtasıyla beslenmesi gerekiyorsa hasta bakıcısı gün içerisinde gereken vakitlerde ve miktarlarda olmak suretiyle hastasına gereken miktarda mama verir, beslenme sisteminin doğru şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol eder.
 • Yatalak hasta bakımı yapan bir hasta bakıcının baktığı bireyin yatış pozisyonunu tertipli olarak değiştirmesi, bezini değiştirmesi, ördeğini boşaltması lazım olur.
 • Hastasının yaralarına pansuman yapar, lüzumlu durumlarda ilk yardım desteği verir.
 • Bakım verdiği bireyin hijyenikliği ve şahsi bakımıyla ilgilenir.
 • Hastasının yaşadığı ortamı havalandırır, temizler, tertipli ve tertipli tutar.
 • Hastasına hekimin tavsiye ettiği tedavi uygulamasını uygular.
 • Hastanın ailesinin verdiği talimatlara göre hareket eder.
 • Bakım verdiği şahsa kitap – gazete sağlar yahut okur, onun oyalanması ve kendini iyi hissetmesi amacıyla gayret sarf eder. Herhangi bir hususta onlarla tıpkı fikirde değilse, değişik önerileri varsa bu hususta tanımlama yapar. Hasta bir çocuğa bakıyorsa onun oynayabileceği oyunlar bulur ve gerekiyorsa oyununa eklenir.
 • Hastasının halini tertipli olarak izler, gözlemlediği pozitif ve negatif farkılıkları ailesine bildirir, gerek görülürse doktoruyla paylaşır.
 • Hastaya masaj yapar, antrenman yaptırır, hareket ihtiyacını karşılar yahut karşılamasına yardım eder.
 • Bakım verdiği bireyin gereksinim duyduğu, etrafında noksan olan nesne ve malzemeleri teşhis eder, ailesine bu hususta bilgi verip talepte yer alır.
 • Kendi sihhati ve iş güvenliği amacıyla alması gereken tedbirleri alır. İyi bir hasta bakıcısı halden anlayan, sabırlı ve şefkatli bir insandır. Hastasının parametre ruh durumlarına düzen sağlar, hali yüzünden moralinin bozulduğu vakitlerde ruh halinin yükselmesini sağlayacak şekilde konuşur ve davranır. 
Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara