Yaşlı Bakıcısı | İstanbul Yaşlı Bakıcı | Profesyonel Bakıcı Hizmeti
1534
page-template-default,page,page-id-1534,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı bakıcısı hizmeti verilirken, tüm sevgi ve şefkatlerini bizlerden esirgemeden büyüten kişilere özen gösterilmektedir. Bizleri bu günlere ulaştıran saygın ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında veya günlük yaşamda ; yardımcıya ihtiyaç duyduklarında sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi sizlere yönlendirmek için her zaman hizmet vermekteyiz. Doğru yaşlı bakıcı hizmeti verecek kişilerde bulunması gereken özellikleri sizin için sunarız.
Yaşlı bakıcısı olarak görevlendirilen ekip personelimiz tarafından hizmet detaylarından bazıları,

 

  • Yaşlı kişilerin yaşadığı ev ortamına ayak uydurulması,
  • Hijyen ve sağlık problemleri oluşmaması adına yaşam alanlarının daima temiz tutulması,
  • Yaşlı kişilerin hastaneye yada doktor kontrolüne götürülmesine refakat ederek destek verir,
  • Yaşlı kişilerde oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminde ilk olarak sağlık ekibi ardından yakınlarına bilgi verilir,
  • Yaşlı kişilerin ilerleyen yaşlarından ötürü tüm günlük ihtiyaçlarında destek olunur,
  • Yaşlı bakıcı olarak görevlendirilen kişiler güler yüzlü ve tecrübeli olmaktadır,
  • Yaşlı kişilerin yemek listesi alınarak haftalık planlama yapılır,
  • Yaşlı bakıcısı olarak görevlendirilen personelimiz yardımsever, hoşgörülü, sabırlı ve titizliğe önem veren kişilerdir,
  • Adeta bir evlat gibi yakından ilgilenilir ve tüm sorumlulukları üzerine almaktadır.

 

Yüzlerce kıymetli yaşlılarımızın bakımlarında destek vermek bizler için büyük bir onurdur. Tüm bakıcı hizmetlerimiz bizlere ayrı ayrı gurur vermektedir. Çocuktan yaşlı bakıcılığına kadar tüm çalışmalarımız profesyonel hizmet anlayışımız ile yapılmaktadır.

 

Tecrübeli Yaşlı Bakıcısı

 

Bunların sebebi onlara duyduğumuz saygıdan gelmektedir. İnsan doğar ve bakıma ihtiyacı olur. Belli bir yaşa geldikten sonra hayatına bağlar ve bu hızlıca geçen sürede kendi ayakları üstünde durarak yaşlılık evresine gelir. Bu yaştan sonra da tekrar bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kimi yaşlılarımız bebek gibi ilgi bekler şefkat ister. Bunları bilmemizin tek sebebi vermiş olduğumuz hizmetlerden edindiğimiz tecrübelerimiz ile sabitlenmiştir.
Hepimizin belli bir sorumlulukları vardır. Sizler eğer hayat şartları gereği çalışmanız gerekiyor ve yaşlı bakıcısı yada hasta bakıcı uzmanlığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sektörün en önemli ihtiyacı olarak gördüğümüz profesyonel çalışma alanı olmadığını tespit ederek bu sektöre profesyonel hizmeti getirmiş bulunmaktayız. Bizler tabiri caizse yoldan çevirdiğini sizlere uzman diye kesinlikle yönlendirme yapmayarak.

 

Uzman Yaşlı Bakıcısı

 

Tüm çalışan ekibimiz profesyonel hizmet anlayışına sahiptir. Talep etmiş olduğunuz tüm bakıcı hizmetlerinde alanında uzman olan personeller yönlendirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Firmamız İstanbul da tüm ilçelerinde hali hazırda şuan hizmet vermektedir. İstanbul da hangi bölgesinde olursanız olun yaşlı bakıcısı arıyor iseniz sizlere güvenebileceğiniz bir personel gönderilecektir.
Lavin danışmanlık uzun yıllardır bakıcı hizmeti vererek alanında uzmanlaşmış ve tüm sertifikalara sahiptir.  Hasta Bakıcı olarak yönlendirdiğimiz personellerimize belirli aralıklar ile vermiş olduğumuz eğitim ile alanlarında çok daha iyi bir hizmet vermektedirler. Yaşlılarımıza hatta emektarlarımıza değer veriyoruz, Bizleri büyütüp bugünlere getiren büyüklerimize daima Aile sıcaklığı ile hizmet veriyoruz.

Bir Aile çocuğunu nasıl yetiştirirse o şekilde büyür. Bizlerde almış olduğumuz aile eğitimden öğrendiğimizin üzerine katarak yaşlı bakıcısı hizmetini ülkemizde en kaliteli seviyeye getiriyoruz.

yaşlı bakıcı
Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara