Güvenilir Bakıcı | Hasta Bakıcı | Yaşlı Bakıcısı | Çocuk, Bebek Bakıcısı | 0532 200 33 18
2434
post-template-default,single,single-post,postid-2434,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Güvenilir Bakıcı

Güvenilir Bakıcı

Profesyonel danışmanlık firmamızdan verilen tüm hizmetler güvencemiz altındadır. Güvenilir bakıcı hizmeti alarak oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmek adına tüm personellerimize sürekli eğitim ve mesleki iş bilgileri arttırılmaktadır. Her geçen gün büyüyen Lavin danışmanlık ekibi kusursuz hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Firmamız tarafından yönlendirilen personeller Lavin danışmanlık firmasını temsil etmelerinden ötürü daha özverili hizmet vereceklerdir. Tüm bakıcı hizmetleri için yönlendirmekte olduğumuz personeller alanlarında uzman olmaktadır. Ekip bünyemizde hasta bakıcı hizmetini veren ve mesleği başhemşire yada hemşire olan kişilerde mevcuttur. Bu sebeple güvenilir bakıcı hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Günlük Bakıcı

Lavin danışmanlık bünyesinde yüzlerce kişi çalışmaktadır. Oluşabilecek bakıcı ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamayı hedeflemekteyiz. İster yatılı bakıcı ister günlük bakıcı olarak talepte bulunabilirsiniz. Günlük bakıcı hizmeti sağlayan kişiler esnek çalışma saatleri ile hizmet vermektedirler.

Bakıcı taleplerinizde dilerseniz aşağıdaki seçeneklere sahip kişileri de seçebilirsiniz.

  1. Mesleki Yeterliliği Olan
  2. 5 Yıl Tecrübeli
  3. Sigara Kullanmayan
  4. 30 Yaş Altı
  5. 30 Yaş Üstü
  6. Esnek Çalışma Saatlerine Uygun
  7. En Az 3 Referansı Olan
  8. Türk yada Yabancı Uyruklu
  9. İşini Severek Yapan

Profesyonel anlamda hizmet sağlayarak bakıcı ihtiyaçlarınız da en rahat seçme özgürlüğü tanıyoruz. Rastgele kişi gönderimi ile çalışmayarak sizlere müsait olan en yetkin kişiyi seçiyoruz. İstanbul da tüm ilçelere hizmet veren lavin danışmanlık firması kusursuz çalışma biçimini prensip haline getirmiştir.

Tüm Bakıcı Seçenekleri

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren lavin danışmanlık ekibimiz tüm bakıcı hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sebeple firmamızdan talepte bulunabileceğiniz bakıcı hizmetleri,

şeklinde 5’e ayrılmaktadır. Yüzlerce kişi ile bu hizmetleri sağlayarak kişilerin uzmanlık alanlarına göre hizmet vermelerini sağlamaktayız.

Firmamızda bulunan kişilerin en büyük çoğunluğu hasta bakıcı hizmeti sağlamaktadır. Sektörde ihtiyaç olduğunu fark ettiğimiz hasta bakıcı hizmeti için kadromuzu oldukça geniş tutmaktayız.

Yakınlarınıza hasta bakıcı hizmetini profesyonel bir kurumdan destek alarak en iyi şekilde sağlıklarına kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

Lavin danışmanlık güvencesi ile güvenilir bakıcı hizmeti alabilir ve sorunsuz süreç geçirebilirsiniz. 

Aradığınız bakıcı hizmeti İstanbul lavin danışmanlık ekibindedir. Çağrı merkezi ve canlı destek bölümünden günün her saati bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Gönder

Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara