Profesyonel Hasta Bakıcı | İstanbul Bakıcı Hizmetleri | Lavin Danışmanlık
2481
post-template-default,single,single-post,postid-2481,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Profesyonel Hasta Bakıcı

Profesyonel Hasta Bakıcı

Lavin danışmanlık firmamız tarafından hizmet veren tüm personeller eğitimlidir. Profesyonel hasta bakıcı hizmeti almanız hem sizler açısında hemde hastalarınız açısından en iyi tercih olacaktır. İstanbul ilçelerinde hizmet veren firmamız ihtiyacınız olması durumunda aynı gün hizmet verebilmektedir. Yüzlerce kişilik çalışma ekibimiz sizlere en iyi hasta bakım hizmetini sağlayacaktır.

Firmamız tüm bakım hizmetlerini sağlayan personellerin eğitimlerine çok önem vermektedir. Eğitimli olmayan hiç bir personel tarafınıza gönderilmemektedir. İstanbul çeşitli yerlerinde olan özel eğitim kurumları tarafından personellerimiz eğitilerek en iyi hizmeti vermeleri sağlanmaktadır. Hasta bakıcı hizmeti amacıyla adresinize gelen kişiler Lavin danışmanlık firmamız adı altında hizmet verecek olmalarından ötürü sizlere kusursuz bir süreç yaşatacaklardır.

Uzman Kişilerden Oluşan Bakıcı Ekibi

Her zaman bir adım önde olan firmamız İstanbul ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Lavin danışmanlık firmamız ilk kurulduğu zamanlar sadece bir ilçeye hizmet veriyor iken şuan tüm İstanbul ilçelerine hizmet sağlamaktadır. Uzman kişilerden oluşan bakıcı ekibi sayesinde her geçen gün büyüyen ve kendini geliştiren bir firma olmaktayız. 

Profesyonel hasta bakıcı olmanın kolay olmadığını çok iyi biliyor ve ekibimize en sıkı eğitimlere tabii tutuyoruz. Lavin danışmanlık firmamız tarafından verilen hizmetler,

Hasta bakıcısı olarak görevlendireceğimiz personellerin kişisel bilgileri sizlerle paylaşılmaktadır. Önceliğimiz saat problemi yaşanılmaması adına adresinize en yakın yerde ikamet eden kişilerdir. İşinde uzman ve esnek çalışma saatleri olan kişilerden hizmet alabilir ve kusursuz bir süreç tamamlayabilirsiniz.

Evde Hasta Bakıcısı

Firmamız tarafında ister hastanede ister evde hasta bakıcısı hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz arasında uzun yıllarca başhemşire, hemşire ve hastanede görevli hasta bakıcısı gibi mesleki yeterliliği olan kişilerde mevcuttur. İyi hizmet almak herkesin hakkı bilinci ile hareket ederek tüm ihtiyaçlarınızı profesyonelce tamamlamaktayız. Hastalarınızın durumlarında oluşabilecek değişikliklerde ekibimiz profesyonelce müdahale edebilmektedirler.

İstanbul tüm ilçeleri için dilerseniz aynı gün bile hasta bakıcısı hizmeti alabilirsiniz. Sizlere en uygun kişiden hizmet almanız adına 3 kişinin profil bilgileri paylaşılarak tüm öz geçmişleri yazmaktadır. Resimli bir şekilde tarafınıza sunulan kişiler arasından dilediğinizi seçebilir ve istediğiniz sürede profesyonel hasta bakıcısı hizmeti alabilirsiniz.

1 yorum
  • Fikret yildiz
    Yayınlanan 18:41h, 22 Mart Cevapla

    Lavin danışmanlık öncelik sizi tanımak için çok şanslıyım sizden gelen eleman için size çok teşekkür ederim gerçekten çok zor işiniz var ama gerçekten bu işi iyi yapıyorsunuz gelen elemandan da çok memnun kaldık herşey için teşekkür ederim saygılarımla la

Yorum Gönder

Tıklayın
WhatsApp
Merhaba,
Sorularınız için ekibimiz burada 👋
Call Now ButtonTıkla Ara